Najbliższa kolejka 23 |
Młodzicy » Liga Okręgowa | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
MKP Unia Oświęcim | 2:2 | PUKS Karol Wadowice |
2014-06-14, 10:00:00 |
||
relacja » |
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Drużyna | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | 12. | |
1. | MKP Unia Oświęcim | XXX | 11:0 | 4:0 | 16:0 | 6:4 | 7:1 | 8:2 | 9:0 | 12:0 | 7:1 | 3:0 | 24:0 |
2. | LKS Iskra Brzezinka | 1:6 | XXX | 0:5 | 1:12 | 0:0 | 1:0 | 2:5 | 4:2 | 4:0 | 11:0 | 7:1 | 4:3 |
3. | LKS Strażak Rajsko | 0:7 | 3:1 | XXX | 0:4 | 4:4 | 2:2 | 1:6 | 3:0 | 2:0 | 8:0 | 3:0 | 2:2 |
4. | LKS Zatorzanka Zator | 1:5 | 11:0 | 4:1 | XXX | 4:2 | 6:2 | 4:2 | 6:2 | 14:0 | 16:0 | 11:0 | 16:1 |
5. | LKS Przeciszovia Przeciszów | 1:4 | 8:1 | 7:1 | 1:2 | XXX | 4:0 | 4:0 | 11:2 | 5:1 | 4:1 | 3:0 | 10:0 |
6. | LKS Solavia Grojec | 0:8 | 11:0 | 1:1 | - | 1:6 | XXX | 2:5 | 6:1 | 4:0 | 4:4 | 3:0 | 4:2 |
7. | KS Soła Oświęcim | 1:5 | 9:1 | 6:2 | 3:0 | 3:2 | 9:4 | XXX | 3:2 | 15:0 | 9:1 | 10:1 | 2:2 |
8. | LKS Bobrek | 2:8 | 2:5 | 2:3 | 0:10 | 0:9 | 2:2 | 0:11 | XXX | 2:5 | 2:2 | 12:0 | 3:0 |
9. | LKS Korona Harmęże | 2:10 | 0:16 | 0:2 | 1:8 | 3:4 | 4:3 | 2:6 | 0:3 | XXX | 10:0 | 9:1 | 4:4 |
10. | KS Górnik Brzeszcze | 0:15 | 3:1 | 0:12 | 1:7 | 0:10 | 1:1 | 1:5 | 1:7 | 2:3 | XXX | 3:0 | - |
11. | LKS Skidziń | 0:14 | 0:3 | 0:9 | 0:3 | 1:12 | 0:14 | 0:3 | 0:3 | 0:3 | 0:8 | XXX | 0:3 |
12. | LKS Brzezina Osiek | 0:7 | 5:0 | 0:8 | 5:5 | 1:6 | 3:7 | 0:8 | 3:0 | 4:6 | 3:3 | 10:0 | XXX |
|
||||
|
||||
|
||||
|
||||
|
||||
|
||||
|
||||
|
||||
|
||||
|
||||
|
||||
|
||||
|
||||
|
||||
|
||||
|
||||
|
||||
|
||||
|
||||
|
||||
|
||||
|
||||
|
|
|||||||
|
|||||||
|
|||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||
|
|
22.05 Czwartek
r.2002: 1-0 Rozwój Katowice (w)
1.04 Wtorek
r.2002: 5-2 TS Podbeskidzie B-B (d)
30.03 Niedziela
r.2001: 1-4 TS Podbeskidzie B-B (d)
29.03 Sobota
r.2002: 1-1 Zagłębie Sosnowiec (w)
28.03 Piątek
r.2001: 3-2 GKS Tychy (w)
22.03 Sobota
r.2001: 5-3 Unia Oświęcim II (d)
------------------------------------------------
16.08 Piątek
r.2001: 8-0 Soła Oświęcim (d)
9.08 Piątek
r.2001: 2-3 TS Czarni Góral Żywiec (w)
2.08 Piątek
r.2001: 2-1 Iskra Brzezinka (III-liga kobiet)
1.08 Czwartek
r.2001: 3-1 Unia Oświęcim II (d)
Turniej w Andrychowie '01 - 1 miejsce
Turniej w Jaworznie '02 - 6 miejsce
Turniej w Rajsku '01 - 1 miejsce
Turniej w Libiążu '03 - 1 miejsce
Turniej w Oświęcimiu '03 - 1 miejsce
Turniej w Oświęcimiu '01 - 1 miejsce
Turniej w Oświęcimiu '02 - 2 miejsce
Turniej w Bielsku-Białej '01 - 3 miejsce
D&R CUP w Oświęcimiu '03 - 1 miejsce
D&R CUP w Oświęcimiu '02 - 1 miejsce
Halowe Mistrzostwa Powiatu - 2 miejsce
Turniej w Spytkowicach '01 - 2 miejsce
AKSAM CUP w Osieku '03 - 1 miejsce
dzisiaj: 67, wczoraj: 72
ogółem: 1 763 421
statystyki szczegółowe