Najbliższa kolejka 23 |
Młodzicy » Liga Okręgowa | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
MKP Unia Oświęcim | 2:2 | PUKS Karol Wadowice |
2014-06-14, 10:00:00 |
||
relacja » |
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|
2012_07_15 TOWARZYSKI TURNIEJ W PRZECISZOWIE
Klasyfikacja końcowa:
1. Unia Oświęcim
2. Zatorzanka Zator
3. Przeciszovia Przeciszów
4. Beskid Andrychów
Wyniki:
Unia Oświęcim 2-1 Przeciszovia Przeciszów
Bramki dla Unii: 1-1 Wiecheć, 2-1 Jarosz
Unia Oświęcim 1-0 Zatorzanka Zator
Bramka: 1-0 Amrozi
Unia Oświęcim 2-1 Beskid Andrychów
Bramki dla Unii: 1-1 Wiecheć, 2-1 Migdał
Skład Unii: Płatacz, Ichość, Amrozi, Jarosz, Koziara, Malik, Migdał, Pacyga, Wiktor, Wiecheć, Kowalik, Łoziński, Wojnowski, Goc, Sołtysik, Żywicki
2012_05_03 TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY BUDZÓW W BACZYNIE
Klasyfikacja końcowa:
1. Unia Oświęcim
2. Strzelec Budzów
3. Warta Zawoja
4. LKS Bienkówka
5. Beskid Andrychów
6. Lachy Lachowice
7. LKS Mucharz
8. Strzelec Budzów II
Grupa A
1. Strzelec Budzów
2. LKS Bieńkówka
3. Lachy Lachowice
4. LKS Mucharz
Grupa B
1. Unia Oświęcim
2. Warta Zawoja
3. Beskid Andrychów
4. Strzelec Budzów II
Wyniki:
Unia Oświęcim 3-1 Beskid Andrychów
Bramki dla Unii: 1-0 Jarosz, 2-0 Lichota, 3-1 Migdał
Unia Oświęcim 6-0 Strzelec Budzów II
Bramki: 1-0 Lichota, 2-0 Bury, 3-0 Migdał, 4-0 Lichota, 5-0 Malik, 6-0 Migdał
Unia Oświęcim 5-1 Warta Zawoja
Bramki dla Unii: 1-0/2-0/3-1 Lichota, 4-1 Jarosz, 5-1 Ochman
Mecz o VII miejsce:
LKS Mucharz 2-1 Strzelec Budzów II
Mecz o V miejsce:
Beskid Andrychów 2-1 Lachy Lachowice
Mecz o III miejsce:
Warta Zawoja 7-1 LKS Bieńkówka
Mecz o I miejsce:
Unia Oświęcim 6-4 Strzelec Budzów
Bramki dla Unii: 1-2/2-2 Lichota, 3-2 Jarosz, 4-3 Migdał, 5-3 Bury, 6-4 Lichota
Skład Unii: Kozieł, Płatacz, Borowiec, Bury, Jarosz, Lichota, Łoziński, Malik, Migdał, Ochman D., Pacyga, Żywicki
2012_03_24 HALOWY TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA WIELICZKI
Tabela końcowa:
1. Dalin Myślenice /PPN Myślenice/
2. Unia Oświęcim /PPN Oświęcim/
3. KS Rajsko /PPN Wieliczka/
4. Tymbark /PPN Limanowa/
5. Dunajec Nowy Sącz /PPN Nowy Sącz/
Wyniki:
Unia Oświęcim 2-1 Tymbark
Bramki dla Unii: 1-0/2-0 Bury
Dalin Myślenice 4-0 Unia Oświęcim
Unia Oświęcim 2-2 KS Rajsko
Bramki dla Unii: 1-0 Bury, 2-2 Lichota
Unia Oświęcim 4-1 Dunajec Nowy Sącz
Bramki dla Unii: 1-0/2-0 Lichota, 3-0 Amrozi, 4-1 Ochman
Skład Unii: Kozieł, Czechowicz, Chowaniec, Bury, Lichota - Płatacz, Amrozi, Ochman, Pacyga, Żywicki
Najlepszy zawodnik turnieju - Partyk Lichota
2012_03 HALOWY TURNIEJ O PUCHAR PALUSZKA BESKIDZKIEGO W Osieku r.2000
Tabela końcowa:
1. Wisła Kraków
2. Brzezina Osiek
3. Rekord Bielsko-Biała
4. Unia Oświęcim
5. Skawa Wadowice
6. Niwa Nowa Wieś
Wyniki:
Brzezina Osiek 3-1 Unia Oświęcim
Bramka dla Unii: 1-3 Wojnowski
Unia Oświęcim 2-0 Niwa Nowa Wieś
Bramki dla Unii: 1-0 Kowalik, 2-0 Ludwinek
Unia Oświęcim 4-3 Skawa Wadowice
Bramki dla Unii: 1-0 Amrozi, 2-0 Wojnowski, 3-2 Wojnowski, 4-3
Unia Oświęcim 1-1 Wisła Kraków
Bramka dla Unii: 1-1 Ludwinek
Rekored Bielsko-Biała 2-1 Unia Oświęcim
Bramka dla Unii: 1-1 Pacyga
Skład Unii: Kwadrans, Pacyga, Łoziński, Amrozi, Wiktor, Wojnowski, Kaczmarek, Ludwniek, Kowalik, Gąsiorek, Noworyta, Wiecheć
2012_02_26 HALOWE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI ZACHODNIEJ w Świnnej Porębie
Końcowa klasyfikacja:
1. Halniak Targanice 4 pkt. 7-3
2. Unia Oświęcim 4 pkt. 5-3
3. Trzebinia-Siersza 0 pkt. 2-12
Wyniki:
1.) Unia Oświęcim 2-2 Halniak Targanice
Bramki dla Unii: 1-0 Chowaniec, 2-0 Jarosz
2.) Unia Oświęcim 3-1 Trzebinia-Siersza
Bramki dla Unii: 1-0 Chowaniec, 2-0 Jarosz, 3-1 Lichota
3.) Halniak Targanice 5-1 Trzebinia-Siersza
Skład: Kozieł, Płatacz, Czechowicz, Jarosz, Lichota, Bury, Chowaniec, Pacyga, Matlak K., Malik, Ochman, Amrozi, Ryszka
2012_02_25 HALOWY TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA GMINY SPYTKOWICE
Klasyfikacja końcowa:
1. Strzelec Budzów 20 pkt.
2. Unia Oświęcim 19 pkt. 16-3
3. TJ Jurinka (Cze) 18 pkt.
4. MOKSIR Chrzanów 15 pkt.
5. Zatorzanka Zator 12 pkt.
6. Astra Spytkowice 10 pkt.
7. Borowik Bachowice 6 pkt.
8. Orzeł Ryczów 3 pkt.
9. Skawa Podolsze 0 pkt.
Wyniki:
Strzelec Budzów 3-0 Unia Oświęcim
Unia Oświęcim 2-0 Borowik Bachowice
Bramki: Lichota x2
Unia Oświęcim 5-0 Orzeł Ryczów
Bramki: Lichota x3, Czechowicz, Pacyga
Unia Oświęcim 2-0 Astra Spytkowice
Bramki: Jarosz, Lichota
Unia Oświęcim 2-0 MOKSIR Chrzanów
Bramki:
Unia Oświęcim 3-0 Zatorzanka Zator
Bramki: Bury, Jarosz, Ochman
Unia Oświęcim 2-0 Skawa Podolsze
Bramki: Bury, Lichota
Unia Oświęcim 0-0 TJ Jurinka (Cze)
Skład: Kozieł, Płatacz - Czechowicz, Jarosz, Bury, Lichota - Pacyga, Matlak K., Amrozi, Ryszka, Ochman
2012_02_19 MIĘDZYNARODOWY HALOWY TURNIEJ W CZECHACH (ZASOVA)
Klasyfikacja końcowa:
1. TJ Sokol Polićna (Cze)
2. Unia Oświęcim
3. Opava (Cze)
4. Astra Spytkowice (Pol)
5. TJ Jurinka (Cze)
6. Topolcany (Sło)
7. FC Zubri (Cze)
8. Rożnov (Cze)
9. Ratibor (Cze)
10. Usti u Hr. (Cze)
11. Borowik Bachowice (Pol)
12. Valasska Bystrice (Cze)
Grupa B
1. Unia Oświęcim 13 pkt. 18-2
2. Astra Spytkowice (Pol) 12 pkt.
3. TJ Jurinka (Cze) 9 pkt.
4. Roznov (Cze) 6 pkt.
5. Usti u Hr. (Cze) 3 pkt.
6. Val. Bystrice (Cze) 0 pkt.
Wyniki:
Unia Oświęcim 4-0 Astra Spytkowice
Bramki: 1-0/2-0 Lichota, 3-0 Bury, 4-0 Matlak K.
Unia Oświęcim 5–1 Usti u Hr. (Cze)
Bramki dla Unii: 1-1 Lichota, 2-1 Matlak K., 3-1/4-1 Bury
Unia Oświęcim 1-1 Rożnov (Cze)
Bramka dla Unii: 1-1 Jarosz
Unia Oświęcim 3-0 TJ Jurinka (Cze)
Bramki: 1-0 Jarosz, 2-0 Jarosz, 3-0 Lichota
Unia Oświęcim 5-0 Val. Bystrice (Cze)
Bramki: 1-0 Lichota, 2-0/3-0 Pacygca, 4-0 Czechowicz, 5-0 Ryszka
Finał:
TJ Sokol Polićna (Cze) 3-1 Unia Oświęcim
Bramka dla Unii: 3-1 Matlak K.
Skład: Kozieł, Czechowicz, Pacyga, Jarosz, Lichota, Bury, Ryszka, Matlak K., Płatacz
Najlepszym zawodnik turnieju: Szymon Jarosz
2012_02_12 HALOWY TURNIEJ D&R CUP 2012 W OŚWIĘCIMIU
Klasyfikacja końcowa:
1. Rekord Bielsko-Biała 13 pkt.
2. Unia Oświęcim 12 pkt
3. MOKSIR Chrzanów 6 pkt.
4. Trzebinia 6 pkt.
5. Skawinka Skawina 5 pkt.
6. Unia II Oświęcim 1 pkt.
Wyniki:
Unia Oświęcim 6-1 Unia II Oświęcim
Bramki: Lichota x3, Żywicki, Jarosz, Bury, Borowiec
Skawinka Skawina 3-1 MOKSIR Chrzanów
Rekord Bielsko-Biała 2-0 Trzebinia
Unia Oświęcim 6-0 Skawinka Skawina
Bramki: 1-0 Jarosz, 2-0 Żywicki, 3-0 Lichota, 4-0 Bury, 5-0 Lichota, 6-0 Jarosz
Unia II Oświęcim 1-5 Rekord Bielsko-Biała
Bramka dla Unii: 1-3 Matlak K.
MOKSIR Chrzanów 1-0 Trzebinia
Unia Oświęcim 2-3 Rekord Bielsko-Biała
Bramki dla Unii: 1-0 Lichota, 2-3 Jarosz
Skawinka Skawina 2-3 Trzebinia
Unia II Oświęcim 0-1 MOKSIR Chrzanów
Unia Oświęcim 5-2 Trzebinia
Bramki dla Unii: Jarosz x2, Lichota x2, Bury
MOKSIR Chrzanów 0-11 Rekord Bielsko-Biała
Unia II Oświęcim 1-1 Skawinka Skawina
Bramka dla Unii: 1-0 Matlak K.
Unia Oświęcim 2-0 MOKSIR Chrzanów
Bramki: 1-0 Lichota, 2-0 Jarosz
Unia II Oświęcim 0-3 Trzebinia
Skawinka Skawina 1-1 Rekord Bielsko-Biała
Unia Oświęcim: Kozieł, Czechowicz, Jarosz, Lichota, Bury, Ochman, Żywicki
Unia II Oświęcim: Płatacz, Ryszka, Pacyga, Amrozi, Matlak K., Borowiec, Malik
2012_12_10 HALOWY TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA ALWERNI w Regulicach r.2000
Klasyfikacja końcowa:
1. MOKSiR I Chrzanów 10 pkt.
2. Górnik Jaworzno 8 pkt.
3. Unia Oświęcim 4 pkt. 13-8
4. UKS Żbik Regulice 4 pkt.
5. MOKSiR II Chrzanów 1 pkt.
Wyniki:
MOKSiR Chrzanów 4-3 Unia Oświęcim
Bramki dla Unii: 1-3 Pacyga, 2-3 Kowalik, 3-4 Kinic
Górnik Jaworzno 4-3 Unia Oświęcim
Bramki dla Unii: 1-1 samobójcza, 2-3 Ryszka, 3-4 Wojnowski
Unia Oświęcim 7-0 UKS Żbik Regulice
Bramki dla Unii: 1-0 Ryszka, 2-0 Pacyga, 3-0 Kinic, 4-0 Kowalik, 5-0 Wojnowski, 6-0/7-0 Ryszka
Unia Oświęcim 0-0 MOKSIR II Chrzanów
Skład Unii: Borowiec, Pacyga, Łoziński, Ryszka, Wojnowski, Kaczmarek, Kinic, Palka, Matyszczyk, Kowalik
2012_12_03 HALOWE MISTRZOSTWA POWIATU w Kętach
Klasyfikacja końcowa:
Wyniki:
Unia I Oświęcim 2-0 Brzezina Osiek (faza grupowa)
Bramki: 1-0 Chowaniec 2-0 Czechowicz
Unia I Oświęcim 1-0 Zatorzanka Zator (faza grupowa)
Bramki: 1-0 Lichota
Unia I Oświęcim 4-0 Hejnał Kęty (faza grupowa)
Bramki: 1-0 Lichota, 2-0 Bury, 3-0 Bury, 4-0 sam.
Unia II Oświęcim 0-1 KS Chełmek (faza grupowa)
Unia II Oświęcim 1-0 Przeciszovia Przeciszów (faza grupowa)
Bramka: 1-0 Migdał
Unia II Oświęcim 2-0 Strażak Rajsko (faza grupowa)
Bramki: 1-0 Migdał, 2-0 Matlak K.
Unia II Oświęcim 3-0 Iskra Brzezinka (faza grupowa)
Bramki: 1-0, Amrozi, 2-0 Ryszka, 3-0 Matlak K.
Unia I Oświęcim 4-0 Przeciszovia Przeciszów (1/2 finału)
Bramki: 1-0 Lichota, 2-0 Bury, 3-0 Malik, 4-0 Malik
Unia II Oświęcim 2-0 Brzezina Osiek (1/2 finału)
Bramki: 1-0 Migdał, 2-0 Migdał
Unia I Oświęcim 1-1 (3-2 kar.) Unia II Oświęcim (finał)
Bramki: 1-0 Lichota, 1-1 Migdał
Unia I Oświęcim: Kozieł Jan, Jarosz Szymon, Czechowicz Gracjan, Lichota Patryk, Bury Michał, Chowaniec Michał, Malik Patryk, Żywicki Przemysław, Pacyga Dominik
Unia II Oświęcim: Płatacz Jarosław, Matlak Aleksander, Ryszka Patryk, Amrozi Bartłomiej, Matlak Kacper, Migdał Patryk, Borowiec Szymon, Bogacki MIchał, Gołąb Patryk
Najlepszy zawodnik turnieju:
Szymon Jarosz / Unia I Oświęcim /
2012_11_11 HALOWY TURNIEJ Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI w Chrzanowie
Klasyfikacja końcowa
Bilans małej tabeli
1. Unia Oświęcim 6 pkt. 4-3
2. Górnik Jaworzno 6 pkt. 3-3
3. UKS Trzebinia 6 pkt. 2-3
4. MOKSIR Chrzanów 0 pkt.
Wyniki:
Unia Oświęcim 3-1 Górnik Jaworzno
Bramki dla Unii: 1-0 Lichota, 2-0 Jarosz, 2-1, 3-1 Jarosz
MOKSIR Chrzanów 0-4 Unia Oświęcim
Bramki dla Unii: 1-0 Lichota, 2-0 Bury, 3-0/4-0 Lichota
UKS Trzebinia 2-1 Unia Oświęcim
Bramka dla Unii: 1-0 Bury
Skład: Kozieł, Czechowicz, Jarosz, Bury, Lichota – Płatacz, Malik, Żywicki, Jarzyna
2012_11_11 HALOWY TURNIEJ Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI w Chrzanowie r.2000
Klasyfikacja końcowa
1. MOKSIR I Chrzanów 9 pkt.
Bilans małej tabeli
2. Unia Oświęcim 3 pkt. 6-4
3. UKS Trzebinia 3 pkt. 3-4
4. MOKSIR II Chrzanów 3 pkt. 3-4
Wyniki:
UKS Trzebinia 3-2 Unia Oświęcim
Bramki dla Unii: 1-1 Amrozi, 2-2 Amrozi
MOKSIR II Chrzanów 1-4 Unia Oświęcim
Bramki dla Unii: 0-1 Wojnowski, 0-2/0-3 Pacyga, 1-3, 1-4 Ryszka
MOSIR I Chrzanów 4-2 Unia Oświęcim
Bramki dla Unii: 0-1, 2-2
Skład Unii: Kwadrans, Pacyga, Borowiec, Amrozi, Ryszka – Palka, Łoziński, Noworyta, Jończyk, Kowalik, Gąsiorek, Wojnowski
TURNIEJ O PUCHAR STAROSTY BIELSKA w Dankowicach
Tabela końcowa:
1. Unia Oświęcim 12 pkt. 10-3
2. Pasjonat Dankowice 9 pkt. 9-4
3. Polonia Warszawa 4 pkt. 10-8
4. Orzeł Kozy 4 pkt. 7-10
4. Polonia II Warszawa 0 pkt. 0-13
Wyniki:
Polonia Warszawa 5-0 Polonia II Warszawa
Unia Oświęcim 2-1 Orzeł Kozy
Bramki: 1-1 Bury, 2-1 Lichota
Polonia Warszawa 1-2 Pasjonat Dankowice
Polonia II Warszawa 0-4 Unia Oświęcim
Bramki: 0-1 Bury, 0-2 Lichota, 0-3 Chowaniec, 0-4 Matlak K
Polonia Warszawa 3-3 Orzeł Kozy
Polonia II Warszawa 0-1 Pasnojat Dankowice
Polonia Warszawa 1-2 Unia Oświęcim
Bramki: 0-1 Bury, 1-2 Jarosz
Orzeł Kozy 5-1 Pasjonat Dankowice
Polonia II Warszawa 0-2 Orzeł Kozy
Unia Oświęcim 2-1 Pasjonat Dankowice
Bramki: 1-0 Lichota, 2-0 Chowaniec
Skład Unii: Płatacz, Trybus, Amrozi, Bury, Chowaniec, Czechowicz, Jarosz, Jarzyna, Kozieł, Lichota, Matlak A., Matlak K., Pacyga, Ryszka, Tarasek, Wiecheć, Żywicki
|
22.05 Czwartek
r.2002: 1-0 Rozwój Katowice (w)
1.04 Wtorek
r.2002: 5-2 TS Podbeskidzie B-B (d)
30.03 Niedziela
r.2001: 1-4 TS Podbeskidzie B-B (d)
29.03 Sobota
r.2002: 1-1 Zagłębie Sosnowiec (w)
28.03 Piątek
r.2001: 3-2 GKS Tychy (w)
22.03 Sobota
r.2001: 5-3 Unia Oświęcim II (d)
------------------------------------------------
16.08 Piątek
r.2001: 8-0 Soła Oświęcim (d)
9.08 Piątek
r.2001: 2-3 TS Czarni Góral Żywiec (w)
2.08 Piątek
r.2001: 2-1 Iskra Brzezinka (III-liga kobiet)
1.08 Czwartek
r.2001: 3-1 Unia Oświęcim II (d)
Turniej w Andrychowie '01 - 1 miejsce
Turniej w Jaworznie '02 - 6 miejsce
Turniej w Rajsku '01 - 1 miejsce
Turniej w Libiążu '03 - 1 miejsce
Turniej w Oświęcimiu '03 - 1 miejsce
Turniej w Oświęcimiu '01 - 1 miejsce
Turniej w Oświęcimiu '02 - 2 miejsce
Turniej w Bielsku-Białej '01 - 3 miejsce
D&R CUP w Oświęcimiu '03 - 1 miejsce
D&R CUP w Oświęcimiu '02 - 1 miejsce
Halowe Mistrzostwa Powiatu - 2 miejsce
Turniej w Spytkowicach '01 - 2 miejsce
AKSAM CUP w Osieku '03 - 1 miejsce
dzisiaj: 39, wczoraj: 55
ogółem: 1 763 321
statystyki szczegółowe