2012_06_31 TOWARZYSKI TURNIEJ W CZECHOWICACH-DZIEDZICACH - 1 miejsce
Klasyfikacja końcowa:
1. Unia Oświęcim
2. Pasjonat Dankowice
3. Trójka Czechowice-Dziedzice
4. Goczałkowice Zdrój
5. Czarni-Góral Żywiec
6. Mieszko Ciast Cieszyn
Grupa A:
1. Unia Oświęcim 2 pkt. 2-2 karne 5-4
2. Trójka Czechowice Dziedzice 2 pkt. 2-2 karne 5-5
3. Czarni-Góral Żywiec 2 pkt. 2-2 karne 4-5
Wyniki:
Unia Oświęcim 1-1 /2-3 - karne/ Trójka Czechowice Dziedzice
Bramka dla Unii: Gąsiorek /karne: Łoziński, Gąsiorek/
Unia Oświęcim 1-1 /3-1 - karne/ Czarni-Góral Żywiec
Bramka dla Unii: Łoziński /karne: Łoziński, Gonszcz, Kowalik/
Czarni-Góral Żywiec 1-1 /3-2 - karne/ Trójka Czechowice
1/2 FINAŁU:
Unia Oświęcim 7-0 Goczałkowice Zdrój
Bramki: Palka x2, Wojnowski x2, Gonszcz, Kowalik, Ludwinek
FINAŁ:
Unia Oświęcim 1-0 Pasjonat Dankowice
Bramka: Ludwniek
Skład Unii: Ichość, Kwadrans, Gąsiorek, Gonszcz, Goc, Kaczmarek, Kowalik, Ludwniek, Łoziński, Matyszczyk, Palka, Wojnowski
2012_06_8-9 MINI EURO 2012 W WADOWICACH
Wyniki - Dzień 1
Unia Oświęcim 4-1 Karol Wadowice
Unia Oświęcim 3-2 Orliki Myślenice
Unia Oświęcim 13-0 AP Zawoja
Zakarpacie Użgorod /UKR/ 2-1 Unia Oświęcim
Wyniki- Dzień 2
Unia Oświęcim 2-0 Albertus Kraków
Zakarpacie Użgorod /UKR/ 3-0 Unia Oświęcim
Spartak Iwano-Frankowsk /UKR/ 1-0 Unia Oświęcim
Orliki Myślenice 2-1 Unia Oświęcim
Unia Oświęcim 10-0 AP Zawoja
Klasyfikacja kanadyjska:
Ludwinek - 16 /12 bramek + 4 asysty/
Kowalik - 13 /6 bramek + 7 asyst/
Wojnowski - 8 /5 bramek + 3 asysty/
Wilkosz - 6 bramek
Gzela - 5 /3 bramki + 2 asysty/
Jończyk 4 /2 bramki + 2 asysty/
Kinic - 3 /2 bramki + 1 asysta/
Łoziński - 2 /1 bramka + 1 asysta/
Pawela - 2 /1 bramka + 1 asysta/
Matyszczyk - 1 bramka
Jakób - 1 asysta
Kaczmarek - 1 asysta
Palka - 1 asysta
Skład Unii: Kwadrans, Sala, Łoziński , Kaczmarek, Matyszczyk , Kowalik, Wojnowski, Ludwinek, Palka, Jakób, Wybraniec, Urbańczyk, Kinic, Wilkosz, Gzela, Jończyk, Pawela
2012_06_01 TURNIEJ Z OKAZJI DNIA DZIECKA W TRZEBINI - 5 Miejsce
Klasyfikacja końcowa:
1. MOKSIR Chrzanów
2. Szczakowianka Jaworzno
3. KS Chełmek
4. Trzebinia-Siersza
5. Unia Oświęcim
6. Skawa Wadowice
Wyniki:
Skawa Wadowice 2-1 Unia Oświęcim
Bramka dla Unii: Łoziński /karny/
MOKSIR Chrzanów 2-1 Unia Oświęcim
Bramka dla Unii: Łoziński
Unia Oświęcim 2-1 Trzebinia-Siersza
Bramki dla Unii: Ludwinek, Kinic
KS Chełmek 7-0 Unia Oświęcim
Unia Oświęcim 1-1 Szczakowianka Jaworzno
Bramka dla Unii: Wojnowski
Skład Unii: Kwadrans, Sala, Jakób, Jończyk, Kaczmarek, Kinic, Matyszczyk, Palka, Urbańczyk, Wilkosz, Wojnowski, Gąsiorek, Ludwinek, Łoziński
2012_05_11 XVII TURNIEJ IM. MARKA WIELGUSA - 2 Miejsce
Klasyfikacja końcowa:
1. UKS Chełmek I
2. UKS Unia I Oświęcim
3. UKS Unia II Oświęcim
4. SP Babice
5. SP Brzezinka
6. SP Piotrowice
7. UKS Chełmek II
Wyniki - Grupa A
Unia I Oświęcim 3-0 Unia II Oświęcim
Bramki: 1-0 Jończyk, 2-0 Ludwinek, 3-0 Kowalik
Unia I Oświęcim 3-0 SP Brzezinka
Bramki: 1-0 Kinic, 2-0 Ludwinek, 3-0 Kowalik
Unia II Oświęcim 4-0 Chełmek II
Bramki: 1-0 Frączek, 2-0 Kirejczyk, 3-0-kar. Kirejczyk, 4-0 Frączek
Unia I Oświęcim 2-0 Chełmek I
Bramki: 1-0 Kowalik, 2-0 Palka
Unia II Oświęcim 2-0 SP Brzezinka
Bramki: 1-0/2-0 Frączek
Mecz o 3 miejsce:
Unia II Oświęcim 3-0 SP Babice
Bramki: 1-0 samobójcza, 2-0 Kamiński, 3-0 Kirejczyk
FINAŁ:
Unia I Oświęcim 0-0 (1-2 karne) Chełmek I
Bramka z karnego: Łoziński
Unia I Oświęcim: Kwadrans, Sala, Palka, Łoziński, Kaczmarek, Matyszczyk, Jakób, Kowalik, Wojnowski, Gąsiorek, Jończyk, Kinic, Ludwinek
Unia II Oświęcim: Zygmunt, Bajdziak, Augustyn, Steń, Wybraniec, Pawela, Graca, Szymonik, Kamiński, Gzela, Wilkosz, Frączek, Kirejczyk
2012_03_03 HALOWY TURNIEJ W BIERUNIU STARYM - 4 Miejsce
Klasyfikacja końcowa:
1. AKS Mikołów
2. Chrzciciel Tychy
3. Iskra Pszczyna
4. Unia Oświęcim
5. Orlik Czechowice-Dziedzice
6. Garbarnia Kraków
7. GTS Bojszowy
8. Unia Bieruń Stary
9. Górnik Wesoła
Grupa A
1. AKS Mikołów
2. Garbarnia Kraków
3. Unia Bieruń Stary
Gr. B
1. Iskra Pszczyna 4 pkt. 6-0
2. Unia Oświęcim 1 pkt. 0-2
3. GTS Bojszowy 1 pkt. 0-4
Wyniki:
Iskra Pszczyna 4-0 GTS Bojszowy
Iskra Pszczyna 2-0 Unia Oświęcim
Unia Oświęcim 0-0 GTS Bojszowy
Gr. C
1. Chrzciciel Tychy
2. Orlik Czechowice
3. Górnik Wesoła
FAZA FINAŁOWA
Gr. D (miejsca I-III)
1. AKS Mikołów
2. Chrzciciel Tychy
3. Iskra Pszczyna
Gr. E (miejsca IV-VI)
1. Unia Oświęcim 6 pkt. 5-0
2. Orlik Czechowice-Dziedzice 1 pkt. 0-1
3. Garbarnia Kraków 1 pkt. 0-4
Wyniki:
Unia Oświęcim 4-0 Garbarnia Kraków
Bramki: 1-0 Gąsiorek /Łoziński/, 2-0 Wojnowski /Łoziński/, 3-0 Kinic /Jończyk/, 4-0 Palka
Orlik Czechowice-Dziedzice 0-0 Garbarnia Kraków
Unia Oświęcim 1-0 Orlik Czechowice-Dziedzice
Bramka: 1-0 Wojnowski /Kowalik/
Gr. F (miejsca VII-IX)
1. GTS Bojszowy
2. Unia Bieruń Stary
3. Górnik Wesoła
Skład Unii: Zygmunt, Sala, Jończyk, Kaczmarek, Kinic, Matyszczyk, Palka, Urbańczyk, Wojnowski, Gąsiorek, Łoziński, Kowalik
2012_02_12 HALOWY TURNIEJ O PUCHAR D&R CUP 2012 W OŚWIĘCIMIU - 2 miejsce
Klasyfikacja końcowa:
1. KS Chełmek
2. Unia I Oświęcim
3. Szczakowianka Jaworzno
4. Unia II Oświęcim
5. Skawa Wadowice
6. Górnik Libiąż
Wyniki:
Unia Oświęcim 3-0 Unia II Oświęcim
Bramki: 1-0 Kowalik, 2-0 Wojnowski, 3-0 Kowalik
Unia Oświęcim 1-2 Szczakowianka Jaworzno
Bramka: 1-0 Kaczmarek
Unia II Oświęcim 3-1 Górnik Libiąż
Bramki: 1-0 Urbańczyk, 2-1/3-1 Augustyn
Unia Oświęcim 2-0 Górnik Libiąż
Bramki: 1-0 ?, 2-0 ?
Unia II Oświęcim 1-5 KS Chełmek
Bramka: 1-3 Wilkosz
Unia Oświęcim 3-0 Skawa Wadowice
Bramki: 1-0 Wojnowski, 2-0 Gąsiorek, 3-0 Kowalik
Unia II Oświęcim 1-0 Szczakowianka Jaworzno
Bramka: 1-0 Urbańczyk
Unia Oświęcim 0-3 KS Chełmek
Unia II Oświęcim 5-0 Skawa Wadowice
Bramka: 1-0 ?, 2-0/3-0 Augustyn, 4-0 Frączek, 5-0 ?
Unia Oświęcim: Zygmunt, Kaczmarek, Łoziński, Matyszczyk, Kinic, Jończyk, Wojnowski, Wybraniec, Kowalik, Gzela, Gąsiorek, Jakób
Unia II Oświęcim: Sala, Bajdziak, Urbańczyk, Palka, Wilkosz, Ludwinek, Pawela Kuba, Kolarczyk, Graca, Szymonik, Augustyn, Frączek , Steń, Kamiński
2012_01_21 HALOWY TURNIEJ ADAMEX CUP W SPYTKOWICACH - 3 miejsce
Klasyfikacja końcowa:
1. Strzelec Budzów
2. KS Chełmek I
3. Unia Oświęcim
4. Astra Spytkowice
5. Skawa Wadowice
6. Borowik Bachowice
7. KS Chełmek II
8. Iskra Brzezinka
Wyniki:
Unia Oświęcim 4-0 Borowik Bachowice
Bramki: 1-0 Kinic, 2-0 Kowalik, 3-0 Ludwinek, 4-0 Jończyk
Unia Oświęcim 2-0 KS Chełmek II
Bramki: 1-0 Jończyk, 2-0 Kinic
Unia Oświęcim 0-3 Strzelec Budzów
Unia Oświęcim 1-1 KS Chełmek I
Bramka: 1-0 Kinic
Unia Oświęcim 3-0 Iskra Brzezinka
Bramki: 1-0 Wilkosz, 2-0 Kowalik, 3-0 Wojnowski
Unia Oświęcim 0-0 Skawa Wadowice
Unia Oświęcim 1-0 Astra Spytkowice
Bramka: 1-0 Ludwinek
Skład Unii: Kwadrans, Zygmunt, Gąsiorek, Gzela, Jakób, Jończyk, Kaczmarek, Kinic, Kowalik, Ludwinek, Łoziński, Matyszczyk, Palka, Urbańczyk, Wilkosz, Wojnowski
2012_12_03 MIKOŁAJKOWY HALOWY TURNIEJ W OŚWIĘCIMIU - 2 miejsce
Klasyfikacja końcowa:
1. KS Chełmek
2. Unia I Oświęcim
3. Astra Spytkowice
4. Unia II Oświęcim
5. MOKSIR Chrzanów
Wyniki:
Unia I Oświęcim 3-1 Unia II Oświęcim
Bramki dla Unii: 1-0 Kinic, 2-0 Kowalik, 2-1 Zygmunt, 3-1 samobójcza
KS Chełmek 5-1 MOKSIR Chrzanów
Unia I Oświęcim 4-1 Astra Spytkowice
Bramki dla Unii: 1-0 Kowalik, 2-0 Kowalik, 3-0 Kinic, 4-1 Łoziński
Unia II Oświęcim 1-5 KS Chełmek
Bramka dla Unii: 1-5 Ludwinek
MOKSIR Chrzanów 1-3 Astra Spytkowice
Unia I Oświęcim 1-6 KS Chełmek
Bramka dla Unii: 1-6 Kaczmarek
Unia II Oświęcim 3-2 MOKSIR Chrzanów
Bramki dla Unii: 1-0 Frączek, 2-1 Frączek, 3-1 Ludwinek
KS Chełmek 3-1 Astra Spytkowice
Unia I Oświęcim 4-0 MOKSIR Chrzanów
Bramki: 1-0 Kinic, 2-0 Kaczmarek, 3-0 Gzela, 4-0 Kinic
Unia II Oświęcim 2-4 Astra Spytkowice
Bramki dla Unii: 1-2 Augustyn, 2-3 Frączek
Unia I Oświęcim: Kwadrans Kamil, Kaczmarek Piotr, Łoziński Bruno, Wojnowski Łukasz, Kowalik Patryk, Urbańczyk Jakub, Matyszczyk Maciej, Kinic Miłosz, Gąsiorek Ireneusz, Jończyk Norbert, Gzela Wiktoria
Unia II Oświęcim: Lech Mateusz, Palka Mateusz, Sala Adam, Ludwinek Jakub, Czerwik Bartłomiej, Jakób Mateusz, Kolarczyk Oliwier, Pawela Kuba, Wybraniec Wiktor, Zygmunt Kacper, Graca Krystian, Jankowski Krystian, Bajdziak Tomasz, Augustyn Andrzej, Frączek Sebastian
2011_11_11 HALOWY TURNIEJ O PUCHAR NIEPODLEGŁOŚCI W Chrzanowie - 2 miejsce
Klasyfikacja końcowa
1. MOKSIR Chrzanów
2. Unia Oświęcim
3. Górnik Libiąż
4. Szczakowianka Jaworzno
5. MOKSIR II Chrzanów
Wyniki:
MOSKIR II Chrzanów 0-4 Unia Oświęcim
Bramki: 0-1 Kowalik /Łoziński/, 0-2/0-3 Wojnowski /Kowalik x2/, 0-4 Gąsiorek /Kowalik/
MOSKSIR Chrzanów 1-0 Unia Oświęcim
Unia Oświęcim 2-3 Górnik Jaworzno
Bramki dla Unii: 1-1 Gąsiorek, 2-1 Kowalik
Unia Oświęcim 2-0 Szczakowianka Jaworzno
Bramki: 1-0 Kowalik /Wojnowski/, 2-0 Jończyk /Wojnowski/
Skład Unii: Kwadrans, Łoziński, Kaczmarek, Kowalik, Wojnowski – Urbańczyk, Gąsiorek, Matyszczyk, Jakób, Gzela, Ludwinek, Kinic, Jończyk, Palka, Czerwik